הודעה חשובה לקראת הבחינות הקרובות

לציבור הנבחנים שלום רב,

‏בס"ד,ב' חשוון תש"פ

31, אוקטובר, 2019

לציבור הנבחנים שלום רב,

מיקום הבחינות וסדריהן- מועד חשוון תש"פ

להלן מס' הבהרות לקראת בחינות מועד חשוון תש"פ בנושאים רבנות, דיינות, משגיחי כשרות ושוב"ים במועד חשוון תש"פ:

1. מיקום:

הבחינות נערכות בבית הארחה בית וגן רח' הפסגה 8, ירושלים.

2. זמני הבחינה :

2.1 תחילת שעת הבחינה היא 10:30 בבוקר בדיוק.

2.2 בחינות בנושא רבנות, משגיחי כשרות ושוב"ים, מתקיימות בין השעות 10:30- 16:00 בלבד. למעט בחינות יסוד בנושאי: שבת, איסור והיתר, נידה המתקיימות בין השעות 10:30-16:15 בלבד. בחינות בנושא דיינות מתקיימות בין השעות 18:30-10:30 בלבד.

2.3 לא תתאפשר כניסת מאחרים לאולם הבחינה מכל סיבה שהיא לאחר השעה 11:00 בבוקר. כמו כן, בשעה הראשונה ובשעה האחרונה לבחינה לא תתאפשר יציאה מאולם הבחינה.

2.4 בשל עבודות תשתית המתבצעות בימים אלו בכניסה לעיר, יש להיערך בהתאם ולחשב את זמן ההגעה לבחינה בהתאם לעומסים הצפויים בכבישים. על מנת למנוע אי נעימויות ואיחורים מסיבות לא צפויות, ולצורך הקצאת זמן התארגנות במקום הבחינה, מומלץ להגיע למקום כמחצית השעה לפני תחילת הבחינה.

2.5 בשל רישום גדול מהצפוי לבחינות במועד זה, הוחלט על הוספת יום בחינה עבור הבחינה בהלכות מילה וגרות ביום רביעי, ט"ו חשוון תש"פ, 13.11.19. נבחנים ששובצו לבחינה ביום זה חלף התאריך הקודם, קיבלו הודעה יזומה באמצעות אחד או יותר מהדרכים הבאות: ע"י מוקד חברת מרמנת / באמצעות מסרון/ בכתובת הדואר האלקטרוני המופיע במערכת.

כמו כן ניתן לצפות בתאריך הסופי לשיבוץ מועד הבחינה באתר חברת מרמנת באזור האישי.

3 דרכי הגעה למקום הבחינה :

מומלץ להגיע למקום בתחבורה ציבורית בשל קשיים במציאת חניה ( ניתן להיעזר בשרותי הרכבת הקלה היוצאת בתדירות גבוהה מהתחנה המרכזית בירושלים עד לתחנה האחרונה בהר הרצל הסמוכה למקום הבחינה). יודגש כי לא תתאפשר יציאה מהכיתה לצורך הטענת כרטיס חניה או לכל סיבה אחרת.

בברכת הצלחה בבחינות

מחלקת בחינות והסמכה

אגף בחינות והסמכה.

יש לך משהו להגיב לנו?

השאר תגובה

דילוג לתוכן